BMW 4 Serie
Coupé 420i M-Sport | NL-auto | Dravitgrau | 19inch | Laser | El-klep
Direct kopen, basisprijs: € 37.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 37.900,-
LEASEPRIJS: € 624,65 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.580,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 4 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | Coupé 420i M-Sport | NL-auto | Dravitgrau | 19inch | Laser | El-klep |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 21 december 2021 |
| Carrosserie: | Coupé |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 59.319 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 624,65 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 37.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-910-TF |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 515 kg |
| Gewicht: | 1.500 kg |
| Wielbasis: | 285 cm |
| Hoogte: | 138 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.015 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Connected services
- 07LF Uitvoering M-Sport
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- electronic climate control
- LED mistlampen
- M Aerodynamica
- M Aerodynamica
- M Sport
- Origineel Nederlands geleverd
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Variabele stuuroverbrenging
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte (glans) exterieur delen
- Exterieur
- 0C36 Dravitgrau metallic
- 01R0 19 inch M Dubbelspaak styling 797
- 05AZ BMW Laserlicht koplampen
- 07M9 BMW Individual Hoogglans Shadow Line met uitbreiding
- 0316 Elektrisch te openen en te sluiten achterklep
- 02PA Slotbouten
- 03MF M-koplampen Shadow Line
- 05A1 LED mistlampen
- 05DM Parking Assistant
- 0322 Comfort toegang (keyless-entry)
- 0704 M-Sportonderstel
- 0715 M-Aerodynamicapakket
- 0760 Shadow Line raamlijsten (zwart hoogglans)
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Infotainment
- 06AE BMW TeleService
- 06AK Connected Drive Services
- 06C4 Connected Package Professional
- 06NW Comforttelefonie met draadloos laden
- 06U3 BMW Live Cockpit Professional
- 06WD WLAN Hotspot
- 0654 DAB Tuner
- 0676 HiFi audiosysteem
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- 0248 Stuurwielverwarming
- 02TB Sportautomaat (schakelmogelijkheid aan stuur)
- 02VL Variabele stuurbekrachtiging Sport
- 04KK Interlieurlijsten aluminium tetragon
- 04NE Blow-By verwarmer
- 04UR Ambiance interieurverlichting
- 0230 Extra pakket EU-specifiek
- 0431 Automatisch dimmende binnenspiegel
- 0490 Breedteverstelling rugleuning
- 0493 Opbergpakket
- 0494 Stoelverwarming voor
- 0534 Elektronisch geregelde airconditioning
- 0710 M-Sportstuurwiel met leder bekleed
- 0775 Hemelbekleding Individual antraciet
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen bekleding
- MAH7 Leder zwart met contrast stiksel
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- 01CB CO2 omvang
- 01DF Emissienorm Euro6 RDE II
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- 03M2 M-Sport remsysteem Rood hoogglans
- 02VB Bandenspanningscontrolesysteem
- 05AC High-Beam Assistant
- 05AQ Active Guard Plus
- 05DA Uitschakelbare airbag passagier
- 06AF Emergency Call
- 08TF Actieve voetgangersbescherming
- 0302 Alarmsysteem klasse 3 af-fabriek
- 0428 Gevarendriehoek en EHBO-kit
- 0430 Spiegelpakket interieur en exterieur
- 0544 Cruise control met rem-functie
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie